دریـــــــا دختر بی همتا

 

بیوگرافــــــــی دریا (BIO)

نام : دریــــــــا (DARYA)


نام خانوادگی: تیـــــــــموری


تاریخ تولد: خــــــــــرداد ۱۳۹۱


محل سکونت: ایــــــــــران – تهــــــــران (IRAN-TEHRAN)


دریا رو بیشتر بشناسیم:

دریا کوچولوی ما (DARYA) یک دختر خیلی مهربون و  حرف گوش کن برای مادر و پدر ,  و  یک دختر خیلی شیطون و بازیگوش اما ناز برای خواهر و برادر بزرگتر از خودش ,  و یک دوست بسیار بامعرفت و دوست داشتنی  برای دوستاشه!
دریا کوچولوی ما کمی زیادی خوش خوراکه و غذای مورد علاقش به دو قسمت سنتی و فست فودی تقسیم میشه که  از بین غذاهای ایرانی عاشق جوجه کبابه و بین فست فودها عاشق پیتزاست حالا این پیتزا مخلوط باشه چه بهتر!

 

دریا بشدت از بوی سیر فراریه و از خوردن غذاهای سیر دار کمی رو به جلو فراریه!

 

از رشته های ورزشی مورد علاقش تمایل شدیدی به فوتبال داره و جالبه به گفته اطرافیان استعداد عجیبی هم در این رشته داره که در حال حاضر در حال مذاکره کاملا یکطرفه با تیم محبوش یونتوس ایتالیاست ! 🙂
به شدت شخصیت کریس رونالدو (CRISTIANO RONALDO) رو میپسنده تا جایی که بعد از هر گلی که میزنه ادای گل زدن کریس رونالدو رو خیلی ریز و ظریف در میاره !  :))

 

تیم محبوبش در ایران همون جور که از رنگ اسمش مشخصه تیم استقلال هست!  این علاقه جوری هست که دنبال کردن تغییرات مربی و احوالات استقلال همرو  بابت افت تحصیلیش نگران کرده !

بچه ها شما میتونید از طریق دایرکت اینستاگرام با پیج دریا در ارتباط باشید  ولی اگه میخواهید با خود دریا در ارتباط  باشید میتونید از طریق کامل کردن فرم زیر با شخص خود دریا در ارتباط باشید!
امیدوارم دوستای خوبی برای هم بشید. 🙂
همه جوابهای مربوط به دریا رو خود دریا جواب میده 🙂

 

جهت ارتباط با مسئول پیج روی یکی از گزینه ها کلیک کنید:

ارتباط از طریق اینستاگرام

ارتباط از طریق تلگرام

ارتباط از طریق وبسایت ۴mehr

۰۹۱۲۲۸۲۹۸۶۲